Psycholog

Anna Pryzmont

Jestem absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego Wydziału Psychologii - specjalność psychologia kliniczna dziecka. Ukończyłam z wyróżnieniem studia podyplomowe w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie oraz roczny kurs kwalifikacyjny z zakresu pedagogiki przygotowujący do pracy w szkole. Od wielu lat pracuję z dziećmi i młodzieżą, zarówno w szkole, jak i przedszkolu na stanowisku psychologa. W szkole tworzyłam m.in programy profilaktyczne i prowadziłam warsztaty ze skutecznych metod nauki. Przez kilka lat prowadziłam własną praktykę, udzielałam porad, diagnozowałam dzieci i młodzież w różnym wieku, a także uczestniczyłam w ciekawych projektach medialnych. Jednym z nich był projekt realizowany wspólnie z agencją reklamową FASTLINE dla Polpharma. Projekt obejmował stworzenie kilku działów nowego portalu, gdzie byłam konsultantem przy stworzeniu zawartości merytorycznej portalu. Po uruchomieniu portalu moim zadaniem było świadczenie porad psychologicznych i rozwiązywanie problemów rodziców na forum. Wielokrotnie brałam udział w programie „Pytanie na śniadanie” produkowanym i emitowanym przez TVP2. Uczestniczyłam w dyskusji i konsultacjach oraz udzielałam opinii psychologa, prowadziłam dyżury telefoniczne w programie realizowanym na żywo. Posiadam szereg szkoleń z zakresu rozwoju dziecka, pomocy psychologicznej. W swojej pracy wykorzystuję zdobytą już wiedzę i doświadczenie, a każdy kolejny dzień dostarcza mi nowych informacji, jak wygląda świat dzieci. Staram się uczestniczyć w nowych warsztatach, aby podnosić swoje kwalifikacje. Prywatnie jestem mamą dwóch uroczych córek, które są również dla mnie skarbnicą wiedzy o rozwoju i potrzebach dzieci. Godziny pracy roku szkolnym 2016/2017 SP Jabłonna: Wtorek 11.30 – 14.00 Czwartek 10.00 – 12.30 Piątek 8.15 – 11.00   W celu umówienia się na spotkanie, uprzejmie proszę o kontakt e-mailowy: anna.pryzmont@szkolamilenium.pl Zapraszam.  

Aleksandra Podlaszewska

 

Wykształcenie

Jestem absolwentką Uniwersytetu Marii Curie-Skłodowskiej w Lublinie - specjalność psychologia kliniczna, a także absolwentem studiów podyplomowych w Wyższej Szkole Psychologii Społecznej w Warszawie.

 

Doświadczenie zawodowe

Praktykę w pracy psychologa zdobyłam będąc stażystką w Szpitalu Psychiatrycznym na oddziale nerwic i psychoz. Równocześnie byłam wolontariuszem w Dziecięcym Szpitalu Klinicznym na oddziale neurologii

Kolejny etap to trzyletnie wychowawstwo w świetlicy socjoterapeutycznej i praca z trudną młodzieżą, która często wchodziła w konflikt z prawem, miała problem z używkami i zachowaniami opozycyjno-buntowniczymi. Powyższe doświadczenie wiele mnie nauczyło i otworzyło oczy na problemy dzieci, które chciały postępować inaczej, ale brakowało im wsparcia ze strony dorosłych…

Pracując w fundacji i prowadząc wyżej wspomnianą świetlicę, rozpoczęłam współpracę z Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną i podjęłam zatrudnienie na stanowisku diagnosty.

Ciągle staram się poszerzać swoja wiedzę, ukończyłam wiele szkoleń min z zakresu wydawania opinii i orzecznictwa psychologicznego, przeciwdziałania przemocy w rodzinie, wspierania rozwoju dzieci z zaburzeniami i deficytami rozwojowymi, interwencji kryzysowej, przeciwdziałania psychomanipulacji w sektach. Jestem także kuratorem rodzinnym, aktualnie od trzech lat pracuję jako psycholog w szkole i przedszkolu.

 

Piotr Romanowski

 

Wykształcenie

Jestem psychologiem i psychoterapeutą, absolwentem Katolickiego Uniwersytetu Lubelskiego Jana Pawła II. Ukończyłem również Szkołę Trenerów BAZA (kurs podstawowy uznawany przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne w procesie certyfikacji trenerów) oraz 4-letnie Studium Terapii Rodzin w Stowarzyszeniu OPTA w Warszawie (przygotowujące do certyfikatu psychoterapeuty w podejściu systemowym).

 

Doświadczenie zawodowe

Od samego początku moja aktywność zawodowa koncentrowała się wokół pracy z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzinami. Dotychczasowe doświadczenie zawodowe zdobywałem m.in. w Specjalistycznej Poradni dla Rodzin w Lublinie,  Pogotowiu Opiekuńczym Nr 1 w Warszawie, Centrum Medycznym Medyk w Rzeszowie oraz Stowarzyszeniu dla Rodzin w Warszawie. Obecnie jestem zatrudniony w Mazowieckim Centrum Neuropsychiatrii Sp. z o.o. w Zagórzu oraz Samodzielnym Publicznym Zespole Zakładów Lecznictwa Otwartego Warszawa – Żoliborz. Zgromadzone umiejętności i praktyka, pozwalają mi coraz skuteczniej wychodzić naprzeciw potrzebom osób poszukujących wsparcia psychologicznego. Pracuję pod superwizją certyfikowanego superwizora Polskiego Towarzystwa Psychologicznego.

 

Kontakt

Godziny pracy w Zespole Szkolno–Przedszkolnym „Milenium”
Środa 9.00-14.30 Czwartek 11.30-19.00
Chcąc zagwarantować Państwu moją dostępność oraz jak największy komfort spotkania, uprzejmie proszę o wcześniejsze umawianie się na rozmowę drogą mailową (oczywiście jeśli jest taka możliwość). e-mail: psycholog.romanowski@gmail.com
 

Facebook

Get the Facebook Likebox Slider Pro for WordPress